Řekli o nás

B. Plachá, Česká republika:
Děkuji moc. Schánka i číslo jsou krásné!
Poštovní schránka a domovní číslo

Oplovi Litvínov, Česká republika:
 Komunikace s Vámi byla naprosto skvělá, rychlá, 
odpověděl jste vždy a několikrát na moje všechny všetečné otázky, 
poradil a výrobky nakonec vyhotovil v hnědé barvě, která není v nabídce, 
bez zvýšení ceny a s nabídkou, pokud nebude barva vyhovovat, že můžeme 
zaslat zpátky a přebarvíte dle našeho požadavku. Vše bylo super - 
povedlo se, jsme moc spokojeni. Přejeme mnoho dalších spokojených 
zákazníků.
Poštovní schránka a domovní zvonek.
 
 J. Urbanovský, Slovensko: 

V prílohe posielam obrázky z osadenia tlačidla. Ďakujem za tlačidlo je perfektné. Domovní zvonek.

J. Medová, Česká republika
Zasílám Vám foto domovního čísla do Vaší galerie. Ještě jednou díky, jsem velice spokojená, moc se Vám to povedlo. Domovní číslo na přání, matově černá se zlatou patinou. (foto)

Jana Hummlová, Stochov, Česká republika
Rádi bychom poděkovali za Vaši perfektní kvalitní práci, spolehlivý a vstřícný přístup, se kterým jsme se setkali při realizaci naší objednávky prostřednictvím Vaší firmy. Fotografii s náhledem naší schránky a čísla popisného, zasílám v příloze. Musím říci, že každý kolemjdoucí chválí a my musíme jen doporučit. Ďakujeme Vám. Poštovní schránka Rondel Base se jménem na přání a domovní číslo Landscape XXL, vše matově černá s měděnou patinou. (foto)

Petr Fejko,Havířov-Životice,ČR : Děkuji za krásnou schránku a posílám foto. Poštovní schránka Rondel Base, matově černá s měděnou patinou. (foto)

M.Hlaváčová,Praha:Moc za vše děkuji, včera jsem vyzvedla je to NÁDHERA!!! Poštovní schránka Rondel s orlicí, matově černá s bronzovou patinou.

Denisa Fialová : Dnes jsem si vyzvedla balík. Moc děkuju, dvířka jsou nádherný, vyřiďte tomu, kdo je vyráběl :-)!! Dvířka na plynoměr.

M.Kozová, Újezd u Cerhovic: Ještě nás na domě čeká plno práce, ale z poštovní schránky máme opravdu radost. Poštovní schránka Solid s ornamentem na přání, matově černá se stříbrnou patinou.

P.Kollar,Řečany nad Labem: Je to nádherné.Přesně to jsem si představoval. Krásný originál je ve skutečnosti ještě krásnější než na fotkách. Poštovní schránka Rondel s orlicí a domovní číslo Sunset X, mat.zelená s měděnou patinou.

L. Munzlingerová-Majdová,Troubky-Zdislavice: Jsem(jsme) s Vašimi výrobky( poštovní schránka+štítek na dům) velmi spokojeni a všichni nám to závidí. Teda hlavně se schránkou-tu totiž takovou nemá u nás na vsi nikdo. Poštovní schránka Mail Tube High, mat.černá s měděnou patinou.

K.Stárková,Příbram:Nádherné jako ostatně vše od Vás.Děkuji. Dvířka na plyn a elektřinu, matově černá s měděnou patinou.

K.Legezová,Děčín: Moc pěkné. Jsem opravdu spokojená. Kolemjdoucí se zastavují a obdivují vaše výrobky a ptají se kdo takové nádherné věci vyrábí. Dvířka na plyn, poštovní schránka Rondel, domovní číslo Landscape X, matově černá s měděnou patinou.

R.Gašpárek,Hr.Králové: Jsme potěšeni jejich kvalitou a moc se nám líbí! Domovní číslo Sunset XXL s ornamentem na přání a zvonkové tlačítko Bell XIV, vše matově černá s bronzovou patinou.

P.Kollar,Řečany nad Labem: Zvonkové tlačítko došlo v pořádku a jak je vaším zvykem k naší velké spokojenosti. Děkujeme. Zvonkové tlačítko  Bell III, matově zelená s měděnou patinou.

Z.Varčová,Praha: Moc se mi líbí. Děkuji. Poštovní schránka  Mail Tube s nápisem na přání, mat.černá s bronzem.

F.Glaen,Paderborn,Německo: We are very pleased. Thank. (Velmi se nám to líbí. Děkujeme.) Poštovní schránka Solid s klapkou na přání a domovní číslo City XL, matově černá s měděnou patinou.

J.Černický,Praha: Chci Vám poděkovat. Je to opravdu nádherná práce a jsem velmi spokojen. Poštovní schránka Solid s klapkou na přání a domovní číslo Country XXL, mat.černá s bronzem.

M.Astaloš,Žalany: Je to nádherná práce, moc se nám líbí. Je vidět, že i dnes se člověk setká se starým dobrým řemeslem, kde platí rčení " zlaté české ručičky". Děkujeme. Poštovní schránka Rondel na přání, zabudovatelná do sloupku a domovní číslo Sunset X na přání, matově černá s mědí.

Peškovi,Jánské Lázně:  Zásilka došla v naprostém pořádku. Jsme velmi spokojeni. Děkujeme. Poštovní schránka Rondel a dvířka s rámem na přání, mramorově černá.

D.Jarošová , Tvrdošín, SR : Ďakujeme, domovní číslo perfektne ladí s farbou domu, sme moc spokojní. Domovní číslo Country X, zlatá s černou patinou.

Rozlet Servis,Praha: Moc děkujeme za schránku. Je krásná. Poštovní schránka na přání s pěti schránkami, mat.černá s bronzem.

B.Pudová,Bruntál: Je to super. Moc se to líbí. Poštovní schránka Solid a domovní číslo Landscape X na přání, mat.černá.

P.Ulmann,Německo: Jsem rád, že mám něco skutečně originálního. Krásná ruční práce. Poštovní schránka Royal a domovní číslo Country XXL, mat.zelená s mědí.

P.Grodza,Příbor: Díky, jsem velmi spokojen. Poštovní schránka Rondel s pošťákem a domovní číslo Landscape XXL, mat.černá s bronzem.

R.Procházková,Poděbrady: Moc pěkné děkuji. Poštovní schránka Rondel s pošťákem a domovní číslo  Sunset XXL s ornamentem na přání, mat.černá s mědí.

K.Pavuková,Ostrava: Chci Vám poděkovat za rychlost a snahu vše dotáhnout. Poštovní schránka měla obrovský úspěch a moc se líbila. Poštovní schránka Mail Tube High s nápisem na přání, mat.černá s mědí.

Z.Jüttner,Vysoká nad L.: Štítek dorazil v pořádku. Je zcela bezchybný, přímo nádhera. Domovní číslo City X na přání, mat.zelená se zlatou.

P.Kolková,Sedlčany: Objednávka dorazila v pořádku a jsme s ní nadmíru spokojeni. Je to moc krásné. Domovní číslo Country X, mat.černá se zlatou.

A.Trnka , Bohunice, SR : Ďakujeme, moc krásna práca, aj schránka, aj číslo sú nádherné. Poštovní schránka Mail Tube, zelená s pošťákem a domovní číslo Wave X, matově zelená s mědenou patinou.

J.Jíša,České Budějovice: Schránka je super. Poštovní schránka Rondel s nápisem na přání, mat.černá s mědí.

P.Filípek,Praha: Je báječný. Líbí se mi. Domovní číslo Country X , mat.černá se zlatou.

L. Matoušková , Trnava, SR : Schránka prišla v poriadku, je nádherná, veľmi pekne ďakujeme. Poštovní schránka Solid, bílá se zlatou patinou.

J.Bolcek,Rožnov pod Radhoštěm: Chci Vám poděkovat. Je to super!!! Poštovní schránka Rondel s orlicí a domovní číslo City XL, mat.černá s měděnou patinou.

D.Bublíková,Uherský Brod: Moc se nám líbí. Jsme rádi, že děláte takovou pěknou a dokonalou práci. Poštovní schránka Rondel a domovní číslo Landscape XXL, mat.černá s měděnou patinou.

L.Petrášová,Bučovice:Zasílám foto krásné schránky.Je moc pěkná. Poštovní schránka Rondel s klapkou na přání, mat.černá s bronzovou patinou.

J.Klimt,Praha: Štítek je perfektní. Zvláštně jsme překvapení rychlostí zhotovení. Domovní číslo Sunset XXL s ornamentem na přání, mat.černá s měděnou patinou.

L.Hradilová-Mikšíková, Všechovice: Moc děkuji a rozhodně Vás budu doporučovat...... Poštovní schránka Rondel a domovní číslo Sunset XL, matově černá s měděnou patinou.

J.Urbanová,Jihlava: Vše je krásné a v pořádku. Poštovní schránka Rondel s pošťákem, domovní číslo Landscape X, vše matově černá s měděnou patinou.

A.Haganová,Dvory nad Zílavou,SR: Chceme Vám poděkovať za schránku. Je fakt super. Každý kolemjdoucí se zastaví. Poštovní schránka  Solid s klapkou na přání, matově černá s bronzovou patinou.

I.Fenyvesi, Dubí: Je to úžasný!!!Jsem velmi spokojená. Poštovní schránka Solid, domovní číslo Sunset XL s ornamentem na přání, vše matově černá s měděnou patinou.

Štěpánkovi,Dobrovíz: Je to moc krásné. Poštovní schránka Rondel s klapkou na přání, zvonkové tlačítko Bell III., vše matově černá s měděnou patinou.

K.Stárková,Příbram:Moc děkuji, je to nádherné. Poštovní schránka Solid, domovní číslo Sunset XXL s ornamentem na přání, matově černá s měděnou patinou.

M.Venclovská,Říčany: Krásné, děkujeme. Poštovní schránka Solid na přání.

I.Musilová, Brno: Jsem nadšená.Fakt bezva. Poštovní schránka Mail Tube High, zvonkové tlačítko Bell V, domovní číslo City Xl, venkovní hodiny, matově zelená s měděnou patinou.

I.Veselá, Dvůr Králové: Děkuji, zboží je moc pěkné. Poštovní schránka Mail Tube, domovní číslo Sunset X, matově zelená s měděnou patinou.

J.Kohoutková,Brno: Poštovní schránka se moc líbí všem třem naším generacím. Děkujeme. Poštovní schránka Mail tube High, matově černá s měděnou patinou.

B.Peczár,Nové Zámky: Dakujem moc pekné.Chválím Vás, ještě krajsie ako fotky na netu. Poštovní schránka Solid , domovní číslo XXL, vše matově černá s bronzovou patinou.

R.Kodym,Bečváry: Děkuji, pěkné. Poštovní schránka Royal, žlutá s černou patinou na přání.

M.Něníčková,Strážnice: Je krásná. Děkuji. Poštovní schránka Rondel se dvířky na přání, matově černá s bronzovou patinou.

J.Chaloupková,Pacov: Je to nádherné, mnohokrát děkuju. Poštovní schránky-vhoz Mail Slot, domovní číslo Landscape X a zvonkové tlačítko Bell XIII, vše matově černá s bronzovou patinou.

A.Procházková,České Budějovice: Zboží došlo v pořádku a jsme moc spokojeni. Ještě jednou díky. Poštovní schránka Rondel, domovní číslo Wave XXL, matově černá s bronzovou patinou.

M.Bukovina,Košice: výrobky prišli v poriadku...celá rodinka je z nich nadšená. Poštovní schránka Rondel, domovní číslo WaveXL, matově černá s měděnou patinou.

L.Cáderová,Most: je to moc hezké:o))). Poštovní schránka Rondel se dvířky na přání, domovní číslo Landscape X s ornamentem na přání, zvonkavé tlačítko Bell VII, vše matově černá s měděnou patinou.

I.Zajícová,Ronov nad Doubravou: Je to krásné. Poštovní schránka Rondel, domovní číslo Landscape X a zvonkové tlačítko Bell VIII, vše matově černá s bronzovou patinou.

Jan Kabelka,Jihlava: Vypadají nádherně. Děkujeme. Poštovní schránka Solid s klapkou na přání, domovní číslo Wave XXL, vše matově černá s bronzovou patinou.

M.Macáková,Boršov nad Vltavou: Poštovní schránka už visí a je nádherná. Poštovní schránka Mail Tube a zvonkové tlačítko Bell I. Vše matově černá s bronzovou patinou.

A.Zázvorková,Peruc: Děkujeme, poštovní schránka je nádherná!! Poštovní schránky Rondel s dvířký na přání a zvonkové tlačítko Bell V, vše matově černá s bronzovou patinou.

Š.Štěpánová,Rudolfov,ČR: Děkuji Vám velmi, zvonek je už namontovaný a je krásný!!!! Foto zašleme, děkuji. Zvonkové tlačítko Bell XIX, matově černá s bronzovou patinou.
Výhody zboží Allami

Poslední vyráběné poštovní schránky na přání

Poštovní schránky ALLAMI - záruka dlouhodobé životností.

Poštovní schránka Solid High, na přání

Kvalitní barvy, nejkvalitnější patiny a specální povrchová úprava zaručují výrobkům Allami dlouhodobou životnost.

                                        

Poštovní schránky na přání


Jen u nás si můžete objednat výrobky podle Vašeho přání. Každý výrobek je originál!
Dokážeme i na Vaše přání vyrobit úplně novou atypickou schránku, která není ve stálé nabídce. Ve fantazii se meze nekladou.
Poštovní schránka Solid, na přání

Poštovní schránka Solid, na přání klapka, barva hnědá se stříbrnou patinou


Poštovní schránka Rondel na přání

Poštovní schránka Rondel, na přání horní ornament a dvířka, barva černá, patina - měďPoštovní schránka Solid Base Tube, na přání klapka,ornament a číslo, černá s bronzovou patinou.

Poštovní schránka Solid Base Tube,
na přání klapka,ornament a číslo,
černá s bronzovou patinou.


    


Nákupní košík

Nákupní košík je prázdný.


:
Zaregistrovat se  |  Heslo?